Смартфон Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 24 |
Закрити
Шапка
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G85
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:192 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 40 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi 13C 4G LTE 128GB 4GB Globalny ROM odblokowany fabrycznie GSMUżytkownicy w Stanach Zjednoczonych: działa tylko na MiNT USA Market 4G VoLTE Worldwide odblokowany Dual Nano sim. FCC ID: 2A... щеFZZN82L
Dual Nano Sim + 1 gniazdo Micro SD 4G: Zespoły łacińskie / 3G Quad Band Global / 2G: Quad Band Global
Dual SIM + microSD 6.7 cala Dot Drop Display 1650 x 720 HD+ 20.625: 9 Współczynnik proporcji kompatybilny z wyświetlaczem światła słonecznego | Tryb czytania | Regulacja temperatury barwowej
Ośmiordzeniowy procesor Helio G99: procesor 8-rdzeniowy, najwyższa częstotliwość to GPU 2,0GHz: Mali-G52 MP2
Główny aparat 50 MP f/1.8 4 w 1 pikselach binning 2MP kamera głębokość f/2.4 + 2M tylna kamera nagrywanie wideo 1080p | 1920x1080 do 30 fps 720p | 1280x720 do 30 fps / kamera przednia 5MP
16 W USB Type-C Ładowarka USB 5000mAh (typowy) Tylny czujnik linii papilarnych Odblokowanie twarzy AI
GPS | AGPS | GLONASS | Beidou | Galileo GPS | AGPS | Złącze słuchawkowe 3,5 mm Czujnik zbliżeniowy | Czujnik światła otoczenia | Akcelerometr Amazon.plПоскаржитись | 554 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 13C 4/128GB Niebieski (Navy Blue)Smartfon Xiaomi Redmi 13C z wyświetlaczem dotykowym LCD o przekątnej 6,74 cala, rozdzielczości 720x1600 pikseli sprawia, że w... щеidzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MedaiTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Pozwól, aby smartfon Redmi 13C poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plПоскаржитись | 539 zł |
Xiaomi Redmi 13C 128GB/4GB - Midnight Black6.74 HD+ (1600x720) 90Hz LCD Display, 4G, Dual SIM, Mediatek Helio G85, 4GB RAM, 128GB Flash, microSD, Dual Camera System: 50... щеMPixel Main + 2MPixel Macro (Back), 8MPixel (Front), 3.5mm audio jack, Android 13 with MIUI, Side-mounted Fingerprint Sensor, 5000 mAh Battery, 18W Wired Charging, 192 gram Proshop.plПоскаржитись | 699 zł |
XIAOMI REDMI 13C 4/128 Zielony 51224Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Igła do tacki SIM
Kabel USB typu C
Skrócona instrukcja
Redmi 13C Wymiary [mm]: 1... ще68 x 78 x 8,09 mm Waga [g]: 192 g Kolor: Zielony Kolor producenta: Clover Green Czytnik linii papilarnych: Z boku telefonu Model: Zielony (4/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: 2 x Cortex A75 + 6 x Cortex A55, taktowanie do 2.0 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: MicroSD RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G85 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4/128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI 13C Przekątna ekranu [cal]: 6,74" Rozdzielczość ekranu [px]: 1600 x 720 px / 260 PPI Liczba kolorów: NTSC 70% Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Dodatkowe funkcje: Tryb czytania
Odblokowywanie twarzą SI
Akcelerometr
Czujnik światła
Czujnik zbliżeniowy
Kompas cyfrowy
Możliwość przyciemniania i regulacji temperatury koloru Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.74 Aparat główny [Mpix]: 50 MP + 2 MP + pomocnicza soczewka Funkcje aparatu: Fotografia poklatkowa
Portrety
Tryb nocny
Tryb 50MP
Wideo HDR
Klatka filmowa Ilość aparatów: 3 szt. Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps
720p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Ilość aparatów: 1 szt. Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 2G / 3G / 4G LTE Bluetooth: Bluetooth 5.3 GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3.5 mm mini-jack Rodzaj nawigacji: BeiDou, Galileo, Glonass, GPS Typ karty SIM: 2 x nanoSIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 + Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["BeiDou","Gali Neonet.plПоскаржитись | 499 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Navy Blue GS-T-XIA-1137Redmi 13C Wyświetlacz 6,74″ 90 Hz z płynnym obrazem. Potrójny aparat ze wsparciem AI o rozdzielczości 50 MP Konstrukcja o ele... щеganckim i smukłym kształcie Smukła i starannie zaprojektowana konstrukcja Redmi 13C, przy grubości zaledwie 8,09 mm, daje wyjątkowy komfort użytkowania i doskonale leży w ręce. Szkło ekranu Corning® Gorilla® Pewne zabezpieczenie Wciągający wyświetlacz 6,74″ Ekran zapewniający realistyczny obraz. Redmi 13C oferuje imponujący i płynny obraz na dużym wyświetlaczu o przekątnej 6,74 cala. To jedyne urządzenie, którego potrzebujesz. Wysoka częstotliwość odświeżania do 90 Hz Urządzenie zapewnia częstotliwość odświeżania do 90 Hz, dzięki czemu działa niezwykle płynnie podczas czynności takich jak granie, oglądanie filmów czy szukanie informacji. 50 MP Technologia zapewniająca wyjątkową ostrość obrazu Dzięki wydajności urządzenia i jeszcze lepszemu przetwarzaniu obrazu Twoje zdjęcia będą perfekcyjne niezależnie od oświetlenia. Główny aparat o rozdzielczości 50 MP i zachwycającej wyrazistości Chwytaj każdy moment Aparat przedni 8 MP z pierścieniem miękkiego światła. Pozwala na tworzenie perfekcyjnych selfie nawet nocą. Ośmiordzeniowy procesor Fantastyczne wrażenia. Redmi 13C działa niezawodnie i płynnie dzięki ośmiordzeniowem Komputronik.plПоскаржитись | 515 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 680 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 76 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 538 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 141 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 444 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 249 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 68 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 57 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 284 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 54 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 159 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 99 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 85 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
Redmi 13C 5G Unboxing & Review!
9 грудня 202388 206 переглядів
Redmi 13C Review - Upgrade?
17 листопада 2023124 719 переглядів
Xiaomi Redmi 13C Unboxing | Hands-On, Antutu, Design, Unbox, Camera Test
24 листопада 202397 249 переглядів
Xiaomi Redmi 13C - The Budget Beast!
17 грудня 202319 404 перегляда
Redmi 13c Review - Just enough!
8 грудня 2023340 907 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi 13C
Ціни на Xiaomi Redmi 13C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 4 ГБ | від 452 zł | 41 пропозиція | ||
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ | від 556 zł | 3 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 13C 256 ГБ / 8 ГБ | від 517 zł | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г