Смартфон Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 43Фото 10 |
Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
2021 рік12 Seriesгарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.28 ", 2400x1080 (20:9), 419 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, та 5 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:179 г
Ґрунтовна продуктивність. Великий AMOLED-екран 120 Гц. Захисне скло Gorilla Glass Victus. Потрійна основна камера з провідним датчиком на 108 МП. Тривала автономність. Швидка зарядка 67 Вт. ІЧ-порт.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi 12 5G Telefon Komórkowy Fioletowy 128 GB 4260555973365Xiaomi 12 oferuje profesjonalny aparat główny 50 MP, ultraszerokokąt Amazon.plПоскаржитись | 2 738 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI 12 5G 8/128GB FioletowyXiaomi 12 to kompaktowa konstrukcja, w której drzemią możliwości flagowych modeli. Dzięki niewielkim możesz obsłużyć go jedną... щеdłonią! Pomimo zastosowania dużego wyświetlacza o przekątnej aż 6.28 cala, telefon ten ma szerokość zaledwie 69.9 mm.Korzyści: 6.28-calowy ekran Amoled Hdr10+ o rozdzielczości 1080 x 2400 to wystarczający powód do satysfakcji dla ceniących jakość obcowania z multimediami Płynność zapewnia nie tylko odświeżanie AdaptiveSync na poziomie 120 Hz, ale również wysoka, bo wynosząca aż 240 Hz, częstotliwość próbkowania dotyku Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 zapewnia jeszcze szybsze działanie i większą energooszczędno MediaMarkt.plПоскаржитись | 3 579 zł |
XIAOMI 12 5G 8/128GB Niebieski 35839Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Adapter, Etui ochronne, Igła do tacki SIM, Kabel USB typu C, Zasilacz 67W, Instrukc... щеja obsługi Wymiary [mm]: 152,7 x 69,9 x 8,16 mm Waga [g]: 180 g Kolor: Niebieski Kolor producenta: Blue Typ obudowy: Tworzywo Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Niebieski (8/128GB) System operacyjny: Android 12 (MIUI 13) Procesor [GHz]: 1 x Prime corex 2, do 3,0 GHz, 3 x Gold core A710, do 2,5 GHz, 4 x Silver core A510, do 1,8 GHz Pamięć: 128 GB RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 @Adreno 730 Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: XIAOMI 12 Przekątna ekranu [cal]: 6,28" Technologia ekranu: AMOLED
HDR10 Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 px Liczba kolorów: 16 mln Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Victus Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.28 Aparat główny [Mpix]: 50 + 13 + 5 Mpix Funkcje aparatu: ?/1,88, 1µm, 4-w-1 Super Pixel 2µm, 1/1.56", OIS (50 MP) (szerokokątna), ?/2.4, 123° FOV (13 MP), ?/2,4, AF (3cm-7cm) (5 MP) (makro) Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 8K / 4K / FHD Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 32 Mpix Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: powyżej 30 Mpix Standard GSM: GSM: 2/3/5/8
WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19
LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/1 Neonet.plПоскаржитись | 2 499 zł |
Smartfon XIAOMI 12 8/128GB 5G 6.28" 120Hz Szary 37065Komfortowa, kompaktowa konstrukcja w ikonicznym stylu Xiaomi Xiaomi 12 to kompaktowa konstrukcja, w której drzemią możliwości... щеflagowych modeli. Dzięki niewielkim możesz obsłużyć go jedną dłonią! Pomimo zastosowania dużego wyświetlacza o przekątnej aż 6,28 cala, telefon ten ma szerokość zaledwie 69,9 mm. Zupełnie nowa, ikoniczna obudowa Xiaomi 12 występuje w trzech zachwycających wariantach kolorystycznych Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 000 zł |
Smartfon Xiaomi 12 5G 8/128GB Niebieski (37069) | 2 886 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Xiaomi 12 (топ)Порівняти в таблиці →
від 1 599 zł
гарний звук, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 1 880 zł
гарний звук, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 1 657 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 176 г
від 2 069 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 176 г
АксесуариВсі аксесуари для Xiaomi 12 128GB →
Відеоогляди
Xiaomi 12 Series: Siquijor | Rhian Ramos [Teaser]
25 березня 20221 183 перегляда
Review Xiaomi 12, gak sampai 10 juta kualitas jempol dua
6 червня 2022121 перегляд
Xiaomi 13 vs Xiaomi 12 - test, porównanie, Krótka Mobzilla, odc. 125 [+KONKURS - zakończony]
28 березня 202359 781 перегляд
Xiaomi 12 - RECENZJA - Zupełnie INNE APARATY - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
3 липня 202267 626 переглядів
XIAOMI 12 LITE 5G | Ewolucja w dobrą stronę? | RECENZJA
27 липня 202214 952 перегляда
Recenzja realme 12 Pro+ 5G. Smartfon udający Rolexa?
12 квітня498 переглядів
Xiaomi 12 Pro - wideorecenzja mGSM.pl
23 травня 20226 132 перегляда
Xiaomi 12 Recenzja ft. Xiaomi 12 Pro
23 січня 20227 005 переглядів
Xiaomi 12T vs Infinix Zero | Ring! #1
20 січня 202324 368 переглядів
Xiaomi 12 Pro - przykładowe filmy
23 травня 2022467 переглядів
Szczerze o Xiaomi 12 vs Samsung S22 | porównanie, test
11 травня 202244 590 переглядів
XIAOMI MI NOTE 10 - 6/128 GB - 4K - PL - recenzja/test/review
19 серпня 2020161 перегляд
Xiaomi 12 - powitanie , Xiaomi 12 Pro - pożegnanie
10 квітня 202222 187 переглядів
New Budget King | Xiaomi Redmi Note 12 4G in Sri Lanka | Sinhala Review
13 травня 2023191 345 переглядів
₹32K iPhone 12 Pro in 2024 * My Real Review *
12 квітня115 578 переглядів
MEU NOVO CELULAR | XIAOMI 12 LITE | Unboxing, valor e primeiras impressões
2 лютого 2023156 570 переглядів
Xiaomi 12X Review : දැරිය හැකි මිලකට ගන්න පුළුවන් Compact flagship!
2 жовтня 202354 020 переглядів
BEST Tak PUBG Dekat XIAOMI 12 LITE ?
6 вересня 202237 083 перегляда
മലയാളത്തിൽ ആദ്യം Xiaomi 12 Lite 5G Review Malayalam|12 Bit Display|Camera&Gaming Test|MrUnbox Travel
5 вересня 202232 244 перегляда
All Round မိုက်တဲ့ Xiaomi 12T Unboxing Video
5 січня 202320 416 переглядів
Xiaomi Redmi 12c Unboxing
10 червня 202318 674 перегляда
IQOO 12 vs Xiaomi 13 Pro Camera Comparison! CLOSER then you think!?
8 грудня 20236 974 перегляда
Xiaomi 12s Ultra Is Here | Photo & Video Samples | NO COMMENTARY !!!
8 листопада 20223 656 переглядів
Xiaomi 12T Pro Unboxing & Review
23 листопада 20223 698 переглядів
Xiaomi 12T vs Google Pixel 7 - PIXEL 7 IN TROUBLE?! (UNBOXING, CAMERA TEST & MORE)
17 жовтня 20225 822 перегляда
XIAOMI 12T PRO - UNBOXING & REVIEW - TAMIL
11 жовтня 20223 238 переглядів
Xiaomi 14 VS OnePlus 12 Camera Comparison | Videography
27 березня 20243 134 перегляда
Bought Xiaomi 12 Pro 5G | Unboxing and Everything you need to know.
24 вересня 20224 508 переглядів
Xiaomi Redmi 12C Unboxing and 1st Impression
5 квітня 2023287 переглядів
XIAOMI 12 LITE UNBOXING IN NEPAL⚡️FULL REVIEW ⚡️FIRST IMPRESSIONS नेपालिमा
29 серпня 2022168 переглядів
Xiaomi 12T PRO vs Xiaomi 12T - Speed Test APP Time Comparison | Which Phone Will Start Apps Faster?!
29 листопада 20221 909 переглядів
Xiaomi 12T Pro unboxing ($699): this phone has a giant 200MP camera!
20 січня 2023578 переглядів
Xiaomi 12 Pro HyperOs Elite Stable Rom | Full Review | Best Overall Stability #xiaomi12pro #hyperos
25 березня339 переглядів
Xiaomi 12i Hypercharge Unboxing : Xiaomi 12i Launch Date in India : Xiaomi 12i 5G
1 листопада 2022219 переглядів
REDMI NOTE 12 - UNBOXING ASMR!!
6 серпня 2023320 переглядів
Xiaomi Redmi 12 5G hands-on review | Redmi 12 5G: Affordable 5G Powerhouse
10 грудня 2023201 перегляд
Xiaomi 12 Lite : শাওমির সবচেয়ে সুন্দরি ফোন?
26 вересня 2022256 895 переглядів
The New Xiaomi 12S unboxing. #xiaomi #trending #mobilegames
28 вересня 2022175 переглядів
Honor Pad 8 Unboxing & Hands On: An Affordable 12-Inch Tablet
19 вересня 202221 006 переглядів
Xiaomi 12s ULTRA UNBOXING | World's Best Camera Phone 2022 #xiaomi12sultra #12sultra #xiaomi
8 вересня 2022398 переглядів
Unboxing Xiaomi 12 Lite | Xiaomi Mi-Stery BOX
14 липня 202254 651 перегляд
Xiaomi 12X full review
24 березня 2022263 257 переглядів
Xiaomi 12 pro unboxing & First Impressions || Xiaomi 12 pro specification || Mi 12 pro
6 вересня 2022223 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi 12
Ціни на Xiaomi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 599 zł | 9 пропозицій | ||
Xiaomi 12 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 880 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 880 zł
гарний звук, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 2 899 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП