Смартфон Xiaomi 12 Pro 256 ГБ / 12 ГБ (12 Pro 5G 12/256GB)
Відео 41Фото 8 |
Крутий фотофлагман від Xiaomi, випущений під завісу 2021 року. У питаннях фото - і відеозйомки акцент в моделі поставлений на систему з трьох тильних камер по 50 МП. Провідний датчик зображення може похвалитися оптичною стабілізацією, на одній плашці з ним знаходяться сверхшірік і телевік. Основна камера пристрою забезпечує якісну фотозйомку при денному освітленні, видає прекрасний результат при недостатній освітленості кадру (все тріо камер підтримує нічний режим Ultra Night Photo), запис відео на смартфон здійснюється в дозволі аж до 8К (7680х4320 пікселів) при 24 до/з.у «Залізному» плані модель отримала топовий мобільний процесор Snapdragon 8 Gen 1 з графічним ядром Adreno 730, 12 ГБ оперативної пам'яті стандарту LPDDR5 і внутрішній накопичувач UFS 3.1 на 256 ГБ.
Слота розширення в конструкції смартфона не передбачається. Ласі характеристики поширюються і на екран Xiaomi 12 Pro 256GB/12GB. Так, гаджет обладнали 10-бітної AMOLED-панеллю, що виготовляється за технологією LPTO 2.0. По діагоналі її розміри складають 6.73 дюймів. Зображення транслюється на дисплеї мобільного пристрою у високій роздільній здатності 3200х1440 пікселів, частота його оновлення варіюється в діапазоні від 1 до 120 Гц.
Якісна картинка на дисплеї підкріплюється об'ємним звучанням квартету стереодинаміків Harman Kardon. Акумуляторна батарея у смартфона-не рекордсмен по ємності (4600 мАгод), однак вона підтримує шалено швидку дротову зарядку на потужності 120 Вт. Зарядка акумулятора з нуля до 100% займає всього-на-всього 18 хв. Також в моделі реалізована зворотна бездротова зарядка сумісних аксесуарів (на манер TWS-навушників).
Купити Xiaomi 12 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 13 →Smartfon Xiaomi 12 Pro 5G 12/256GB Szary | 2 711 zł |
Xiaomi 12 Pro 5G 12/256GB Niebieski | 4 999 zł |
Smartfon Xiaomi 12 Pro 5G 12/256GB Niebieski (37127) | 2 384 zł |
Smartfon Xiaomi 12 Pro, 5G, 12/256 GB, biały | 2 376 zł |
Xiaomi 12 Pro 12gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Smartphone Niebieski MZB0AENEU | 2 438 zł |
Модификації Xiaomi 12 Pro
Ціни на Xiaomi 12 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 099 zł | 1 пропозиція | ||
Xiaomi 12 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 2 199 zł | 15 пропозицій |