Смартфон Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 8Фото 26 |
Закрити
Шапка
Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.6 ", 2340x1080 (19.5:9), 390 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Exynos 1480
Камера:3 модулі, 50 МП, + 12 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:213 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 77 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG A55 SM-A556B 8128 GB DS 5G AWESOME NAVY OEM SM-A556BZKAEUE | 1 766 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy A55 5G 8/128 GB GranatowySmartfon Samsung Galaxy A55 5G z wyświetlaczem dotykowym Super Amoled o przekątnej 6,6 cala, rozdzielczości 1080x2340 pikseli... щеi odświeżaniu 120 Hz sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor Exynos 1480 taktowany zegarem 2.75 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i potrójny aparat fotograficzny (50 + 12 + 5 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii 5G nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Galaxy A55 5G został wyposażony w masywną baterią o pojemności 5000mAh oraz technologię super szybkiego ładowania 25 W. Pozwól, aby smartfon Galaxy A55 5G poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 099 zł |
Samsung Galaxy A55 5G 128GB/8GB - Awesome Ice Blue6.6 FHD+ (2340x1080) 120Hz Super AMOLED Infinity-O Display, 5G, Dual SIM, Exynos 1480, 8GB RAM, 128GB Flash, microSD, Triple... щеCamera System: 50MPixel f/1.8 Wide with OIS Main + 12MPixel f/2.2 UltraWide + 5MPixel f/2.4 Macro (Back), 32MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, One UI, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, In-Display Fingerprint Sensor, IP67, 5000 mAh Battery, 25W Wired Charging, 213 gram Proshop.plПоскаржитись | 2 099 zł |
Samsung Samsung Galaxy A55 5G SM-A556BZYCEUE | 2 299 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A55 128GB 5G Dual SIM czarny (A556) GS-T-SAM-2122Design i wytrzymała konstrukcja Metalowa, wodoszczelna obudowa z ochroną IP67 Żywe zdjęcia w nocy Pełne szczegółów zdjęcia na... щеwet w trudnych warunkach dzięki optycznej stabilizacji obrazu (OIS) Ulepszony ośmiordzeniowy procesor Pełna wielozadaniowoś Komputronik.plПоскаржитись | 2 099 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 1 748 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 576 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 699 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 348 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 141 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 033 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 149 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 1 318 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 995 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 2 254 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 544 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г, без ЗП
від 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Samsung Exynos 9611, камера: 4 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 172 г
від 1 711 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 187 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
Відеоогляди
SAMSUNG GALAXY A55 5G | Bardzo udany model! | RECENZJA
23 березня21 849 переглядів
Samsung Galaxy A55 5G | Unboxing & 100 Hour Review
25 березня301 847 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review- Watch Before Buying!
21 березня128 855 переглядів
Samsung Galaxy A55 review
28 березня 2024255 885 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review
24 березня52 159 переглядів
Galaxy A55 5G: Official Unboxing | Samsung
11 березня435 979 переглядів
Samsung A55 vs Samsung A54 - SPEED TEST
20 березня161 478 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review Good But Not Great
19 березня35 216 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A55
Ціни на Samsung Galaxy A55 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 4 ГБ | від 1 711 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 580 zł | 77 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A55 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 748 zł | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 748 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 576 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 318 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 2 104 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 4 098 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод