Смартфон Samsung Galaxy Flip4 128 ГБ
Відео 12Фото 33 |
Купити Samsung Galaxy Flip4 128 ГБ
Усі ціни 12 →B4-512 GB - Bora Purple 12M Warranty F-MF721BLVPAMZ | 4 217 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Flip4, 5G, 8/128GB, szary | 3 232 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Samsung Galaxy Z Flip 4 (F721) 8/128GB 6 7 Dynamic AMO | 4 548 zł |
Samsung Galaxy Z Flip 4 8gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Purpurowy A0043820 | 5 189 zł |
Samsung Galaxy Z Flip4 5G SM-F721 8/128GB Złoty | 2 500 zł |
Технологічно підкована "розкладачка" Samsung Galaxy Flip 4 майже не відрізняється зовні від попередньої моделі. Проте смартфону дістався значний пакет оновлень, спрямованих на підвищення надійності механізму складання та якісний приріст продуктивності праці.
Екран, що згинається
У моделі четвертого покоління використовується тонший шарнір з покращеним механізмом складання. За рахунок змін у структурі та застосування ультратонкого захисного скла основний екран смартфона став приблизно на 45% міцнішим. Це, як і раніше, матриця типу Dynamic AMOLED 2X з розмірами по діагоналі 6.7 дюймів, що дозволяє здатністю 2640х1080 пікселів і адаптивною частотою розгортки 120 Гц. Фірмовий режим Flex дозволяє зафіксувати телефон під певним кутом, знімати фото чи відео без допомоги рук та розділяти відкриті програми на двох частинах екрану.
Зовнішній дисплей
На зовнішній стороні корпусу смартфона розміщується титульний AMOLED-екранчик 1.9-дюймової розмірності діагоналі. Допоміжний дисплей показує час, сповіщення, вхідні дзвінки та іншу інформацію у складеному вигляді корпусу. На нього можна дивитися «у дзеркало» під час зйомки селфі на основну камеру пристрою. Роздільна здатність у додаткового екранчика становить 512х260 пікселів.
Суцільні плюси
Серце мобільного пристрою – флагманський процесор Snapdragon 8+ Gen 1, що виготовляється за 4-нанометровим техпроцесом. Фотографує апарат на основну подвійну камеру 12 + 12 МП з оптичною стабілізацією провідного сенсора зображення. Джерелом живлення «розкладачки» виступає батарея на 3700 мАгод з підтримкою швидкої провідної зарядки потужністю 25 Вт та бездротової 10-ватної зарядки. Ну і вишенька на торті - це вологозахист корпусу девайса IPX8, що надає можливість занурення смартфона під воду.
Модификації Samsung Galaxy Flip4
Ціни на Samsung Galaxy Flip4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Flip4 128 ГБ | від 2 349 zł | 12 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Flip4 256 ГБ | від 1 999 zł | 10 пропозицій |