Смартфон Samsung Galaxy Fold4 512 ГБ
Відео 22Фото 29 |
Samsung Galaxy Fold4 512 ГБ
256 ГБ512 ГБ
2022 рікFoldкамерафонгарний звукгнучкий120 ГцNFCбез microSDударостійкіfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6безрамковийультратонкийбез ЗП
Екран:7.6 ", 2176x1812, 373 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 12 МП, та 10 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4400 мАгод
Вага:263 г
Основний дисплей сумісний для роботи зі стілус (S Pen Fold Edition або S Pen Pro). Зовнішній дисплей для складеного стану: 6.2", 2316x904, Dynamic AMOLED 2X, 120 Гц, вкритий склом Corning Gorilla Glass Victus+.
Оптична стабілізація для основної камери та телеоб'єктиву. Підтримка режиму HDR10+ під час зйомки відео на основну камеру.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy Fold4 512 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB Czarny SM-F936BZKCEUE | 8 747 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 5G SM-F936 12/512GB Czarny | 8 747 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 4 12/512GB 5G 7.6" 120Hz Beżowy SM-F936 | 9 000 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 12GB 512GB CZARNY | 3 915 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Fold4
Ціни на Samsung Galaxy Fold4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold4 256 ГБ | від 3 777 zł | 17 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold4 512 ГБ | від 3 915 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →