Samsung Galaxy Buds FE
Відео 5Фото 10 |
Samsung Galaxy Buds FE |
|
Цікава модель з лінійки Samsung Fan Edition (FE) – доступні бездротові навушники з технологією активного шумоподавлення ANC. Вкладиші підтримують протокол бездротового зв'язку Bluetooth v 5.2 з популярними аудіокодеками AAC та SBC. У кожне «вухо» при цьому встановлено по 3 мікрофони для голосового зв'язку (2 із зовнішнього боку та 1 із внутрішнього). Samsung Galaxy Buds FE наділили підтримкою швидкого перемикання між двома сполученими пристроями, функцією Ambient Sound, яка дозволяє чути навколишні звуки, зручним сенсорним керуванням.
У режимі роботи з активним «шумодавом» забезпечується до 6 годин автономної роботи навушників, без шумоподавлення – 8.5 годин. Більше того, з урахуванням дозарядки в кейсі, рівень автономності може досягати 30 годин. Для більш щільної посадки у вушних раковинах конструкції навушників передбачили невеликі «крила». Модель доступна в сірому і білому кольорах, а найкраще вона розкривається при спільній роботі зі смартфонами сімейства Samsung Galaxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Buds FE
Усі ціни 48 →Samsung Galaxy Buds FE biały SM-R400NZWAEUC | 367 zł |
SAMSUNG Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds FE (SM-R400NZWAEUE) Biały | 449 zł |
Dokanałowe Samsung Galaxy Buds FE Białe SL-BT-SAM-0003 | 479 zł |
Samsung Samsung Galaxy Buds FE SM-R400NZWAEUE | 479 zł |
SAMSUNG BT TWS Buds FE Graphite SM-R400NZAAE SM-R400NZAAEUE | 479 zł |