Samsung Galaxy Buds
Відео 45Фото 21 |
Samsung Galaxy Buds |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Buds
Усі ціни 7 →Samsung SM-R170NZKABTU Słuchawki Bezprzewodowe Czarny | 500 zł |
Słuchawki dokanałowe SAMSUNG Galaxy Buds ANC Biały SM-R170NZWAXEO | 500 zł |
Słuchawki Samsung Samsung Galaxy Buds Pro 2 Wireless Graphite | 633 zł |
Samsung Galaxy Buds - Wireless Earphones White SM-R170NZWAXEF | 868 zł |
Samsung Galaxy Buds bezprzewodowe słuchawki douszne z dwukierunkowym syste | 400 zł |
Słuchawki dokanałowe SAMSUNG Galaxy Buds ANC Żółty SM-R170NZYAXEO | 500 zł |
Słuchawki dokanałowe SAMSUNG Galaxy Buds ANC Srebrny SM-R170NZSAROM | 600 zł |
Якісна гарнітура з високою автономністю
Разом з флагманськими смартфонами лінійки Galaxy S10 компанія Samsung представила повністю нові бездротові навушники Galaxy Buds. На відміну від старих спортивних моделей IconX новинка не обіцяє зірок з неба (тут немає пульсометру або трекера фізичної активності) і не намагається всидіти на кількох стільцях одночасно. Ні, це просто розрахована якісна і зручна гарнітура з непоганим звуком і гарною автономністю (до 6 годин від одного заряду) .
Зручна посадка в вусі і продумана система управління
Galaxy Buds практично не випирають із вушної раковини і загалом виглядають у вухах акуратно. Вага кожного навушника складає всього 6 грамів, тому вони практично не відчуваються під час використання. Незважаючи на компактний розмір навушників і невелику площу сенсорних панелей для управління, у Samsung вийшла відмінна ергономіка. До системи з одиночних і подвійних тапiв звикаєш швидко і через час легко перемикаєш треки, керуєш гучністю, приймаєш дзвінки або вимикаєш плеєр. Якщо звикати до сенсорного управління не хочеться, можна використовувати систему голосових команд.
Підтримка великої кількості кодеків
Для бездротового з'єднання в Galaxy Buds використовується протокол Bluetooth 5.0, при цьому навушники підтримують профілі A2DP, AVRCP і HFP, а також кодеки AAC, SBC і т. д. Як для компактної бездротової моделі Galaxy Buds звучать добре, але не без зауважень. З одного боку звук об'ємний, з проробленою серединою і верхами. З іншого не вистачає баса i, чи то, характеру. Втім, нейтральність звуку і нестача басів — це скоріше загальна проблема нинішніх true wireless моделей.