Samsung EO-IC100
Відео 8Фото 12 |
Samsung EO-IC100 2020 рікUSB C |
|
Доступні і практичні дротові внутрішньоканальні навушники з мікрофоном на кабелі і роз'ємом USB Type-C. Створені в співробітництві з всесвітньо відомим виробником якісної персональної акустики, австрійською компанією AKG Acoustics. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, призначений для використання з мобільними пристроями: смартфонами, планшетами, ультра/ноутбуками, обладнаними відповідним роз'ємом.
Відрізняються простим і функціональним, але стильним зовнішнім дизайном, скромним вагою (18 м) і високою якістю звучання. Завдяки правильному підбору змінних силіконових насадок-амбушюрів у комплекті три пари з розмірами S/M/L) навушники Samsung EO-IC100 надійно фіксуються в вушному каналі і не випадають при повсякденній діяльності або помірної фізичної активності. Якісні динамічні випромінювачі збільшеного діаметра (11 мм) впевнено відтворюють повний частотний діапазон від 20 до 20000 Гц, забезпечуючи потужне гармонічне звучання з помірним басовим акцентом. Навушники ідеально підійдуть для прослуховування танцювальної, популярної, енергійної мотивуючої музики і впорається з програванням хіп-хоп композицій. Невеликий пульт управління на кабелі і вбудований мікрофон дає можливість приймати голосові виклики зі смартфона, керувати відтворенням треків і гучністю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung EO-IC100
Усі ціни 41 →Samsung AKG EO-IC100B - Earphones Black Samsung AKG EO-IC100B | 63 zł |
SAMSUNG Słuchawki SAMSUNG EO-IC100BWEGEU Biały | 120 zł |
Samsung EO-IC100 Type-C Earphones - Black | 129 zł |
Dokanałowe Samsung EO-IC100BB AKG USB-C czarne SL-SAM-0001 | 119 zł |
Samsung Samsung Słuchawki IC100 Typ C EO-IC100BBEGEU | 109 zł |