Samsung EO-IG955
Фото 6 |
Samsung EO-IG955 |
|
Якісні внутрішньоканальні дротові навушники, якими комплектуються флагманські моделі смартфонiв Samsung EO-IG955 S-серії. Створені в процесі співробітництва з компанією-лідером ринку AKG Acoustics GmbH, яка зараз є частиною концерну Harman International Industries. Відрізняються широким використанням металу в конструкції корпусу і якісним збалансованим звучанням. Оснащуються сучасними динамічними випромінювачами з неодимовими магнітами, завдяки чому за заявами виробника можуть відтворювати звуки в частотному діапазоні від 20 до 20000 Гц.
Навушники Samsung EO-IG955 забезпечують реалістичне і точне відтворення музичних композицій. На відміну від більшості моделей інших виробників відсутнє штучне форсування низькочастотного діапазону. Забезпечують високий рівень гучності. Від роз'єму підключення до смартфону (4-pin mini-Jack 3.5 мм з прямим штекером) до місця поділу дротiв є тканинне обплетення з високоміцного поліамідного волокна. Пульт управління відтворенням/викликами оснащений середньочутливим мікрофоном, який перетворює навушники в зручну дротову гарнітуру. По сукупності технічних і ергономічних характеристик ця модель є досить цікавим продуктом на ринку дротяних внутрішньоканальних гарнiтур середньої цінової категорії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung EO-IG955
Усі ціни 10 →Samsung GH59-14984A - AKG In-Ear Headset/earphones - 35mm - White BULK | 50 zł |
Samsung EO-IG955 Tuned by AKG | 68 zł |
Słuchawki douszne Samsung Akg by Harman EO-IG955 Jack Oryginalne | 45 zł |
Słuchawki Samsung AKG EO-IG955 Bulk (EO-IG955BSEGWW) | 41 zł |
Słuchawki SAMSUNG IG955 | 41 zł |