Samsung Galaxy Buds
Wideo 45Zdjęcia 21 |
Samsung Galaxy Buds |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Galaxy Buds
Wszystkie ceny 7 →Samsung SM-R170NZKABTU Słuchawki Bezprzewodowe Czarny | 500 zł |
Słuchawki dokanałowe SAMSUNG Galaxy Buds ANC Biały SM-R170NZWAXEO | 500 zł |
Słuchawki Samsung Samsung Galaxy Buds Pro 2 Wireless Graphite | 633 zł |
Samsung Galaxy Buds - Wireless Earphones White SM-R170NZWAXEF | 868 zł |
Samsung Galaxy Buds bezprzewodowe słuchawki douszne z dwukierunkowym syste | 400 zł |
Słuchawki dokanałowe SAMSUNG Galaxy Buds ANC Żółty SM-R170NZYAXEO | 500 zł |
Słuchawki dokanałowe SAMSUNG Galaxy Buds ANC Srebrny SM-R170NZSAROM | 600 zł |
Wysokiej jakości zestaw słuchawkowy o dużej autonomii
Wraz z flagowymi smartfonami z linii Galaxy S10, Samsung zaprezentował nowe, całkowicie bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds. W odróżnieniu od starych sportowych modeli IconX, nowość nie obiecuje gwiazdkę z nieba (nie ma pulsometru ani trackera aktywności fizycznej) i nie próbuje siedzieć na dwóch stołkach. Nie, to tylko przemyślany wysokiej jakości i wygodny zestaw słuchawkowy z dobrym dźwiękiem i dobrą żywotnością baterii (do 6 godzin na jednym ładowaniu).
Wygodne dopasowanie do ucha i przemyślany system sterowania
Galaxy Buds praktycznie nie wystają z małżowiny usznej i generalnie wyglądają zgrabnie w uszach. Każda wkładka douszna waży tylko 6 gramów, więc są ledwo wyczuwalne podczas użytkowania. Pomimo niewielkich rozmiarów słuchawek i niewielkiej powierzchni paneli dotykowych do sterowania, Samsung ma doskonałą ergonomię. Szybko można przyzwyczaić się do systemu pojedynczych i podwójnych dotknięć i już po chwili bez problemu można przełączać utwory, regulować głośność, odbierać połączenia czy wyłączać odtwarzacz. Jeśli nie ma ochoty przyzwyczajać się do sterowania dotykowego, można skorzystać z systemu poleceń głosowych.
Obsługa dużej liczby kodeków
Do łączności bezprzewodowej Galaxy Buds wykorzystuje Bluetooth 5.0, przy czym słuchawki obsługują profile A2DP, AVRCP i HFP, a także kodeki AAC, SBC itp. Jak na kompaktowy model bezprzewodowy, Galaxy Buds brzmią dobrze, ale nie bez uwag. Z jednej strony dźwięk jest przestrzenny, z dobrze rozwiniętym środkiem i górą. Z drugiej strony brakuje mu basu i, być może, charakteru. Jednak neutralność dźwięku i brak basów są obecnie częstym problemem w przypadku modeli True Wireless.