Samsung EO-IA500 (EO-IA500BBEGRU)
Zdjęcia 5 |
Samsung EO-IA500 2021 rok |
|
Słuchawki douszne Samsung EO-IA500 pojawiły się w 2021 roku, uzupełniając kolekcję klasycznych przewodowych zestawów słuchawkowych. Niedrogi model o lekkiej, ergonomicznej obudowie świetnie sprawdzi się na co dzień. Trzy pary silikonowych poduszek nausznych zapewniają dokładne dopasowanie do uszu i pasywną izolację hałasu. Podstawą słuchawek są sparowane dynamiczne przetworniki o średnicy 11 i 8 mm.
Dzięki tej konstrukcji, a także szerokiemu zakresowi częstotliwości 20-20000 Hz, zapewniają doskonały, szczegółowy dźwięk z głębokim, aksamitnym basem. Kolejną cechą modelu jest wbudowany mikrofon do rozmów, który przekazuje wysokiej jakości głos w każdych warunkach. Słuchawki Samsung EO-IA500 łączy się za pomocą okrągłego kabla o długości 120 cm ze standardową wtyczką mini-Jack (3,5 mm) w prostym kształcie. Kabel nie jest cienki, nie plącze się i nie opala się na mrozie. Zestaw słuchawkowy dostępny jest w klasycznej czerni. Wygodnie wkomponuje się w Twój wizerunek i będzie Ci towarzyszyć w drodze, podczas biegania i rutynowej pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung EO-IA500
Wszystkie ceny 17 →Samsung Stereo Headset in-ear 35 mm Samsung EO-IA500 | 39 zł |
Samsung 3.5mm Earphones - Black | 79 zł |
Dokanałowe Samsung EO-IA500BBEGWW czarne SL-SAM-0003 | 49 zł |
Słuchawki dokanałowe SAMSUNG EO-IA500 Czarny | 50 zł |
SAMSUNG Słuchawki przewodowe IA500 Black | 50 zł |