Samsung Galaxy Buds FE
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Samsung Galaxy Buds FE |
|
Ciekawy model z linii Samsung Fan Edition (FE) - niedrogie słuchawki bezprzewodowe z technologią aktywnej redukcji szumów ANC. Słuchawki obsługują protokół bezprzewodowy Bluetooth v 5.2 z popularnymi kodekami audio AAC i SBC. W każdym „uchu” znajdują się 3 mikrofony do komunikacji głosowej (2 na zewnątrz i 1 w środku). Samsung Galaxy Buds FE wyposażono w obsługę szybkiego przełączania pomiędzy dwoma sparowanymi urządzeniami, funkcję Ambient Sound, która pozwala słyszeć dźwięki otoczenia oraz wygodne sterowanie dotykowe.
W trybie pracy z aktywną redukcją szumów zapewniony jest czas pracy słuchawek do 6 godzin, bez redukcji szumów – 8,5 godziny. Co więcej, biorąc pod uwagę dodatkowe ładowanie w etui, poziom autonomii może osiągnąć 30 godzin. Aby zapewnić lepsze dopasowanie do uszu, w konstrukcji słuchawek uwzględniono małe „skrzydełka”. Model dostępny w szarej i białej kolorystyce, najlepiej prezentuje się we współpracy ze smartfonami z rodziny Samsung Galaxy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Galaxy Buds FE
Wszystkie ceny 50 →Samsung Galaxy Buds FE bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth Active No | 305 zł |
SAMSUNG Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds FE (SM-R400NZWAEUE) Biały | 449 zł |
Samsung Galaxy Buds FE - Graphite | 599 zł |
Dokanałowe Samsung Galaxy Buds FE Białe SL-BT-SAM-0003 | 479 zł |
Samsung Samsung Galaxy Buds FE SM-R400NZWAEUE | 479 zł |