Навушники
Belkin Soundform Pulse (AUC007)
Відео 1Фото 8 |
Belkin Soundform Pulse |
|
Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи, вбудовані установки еквалайзера, бездротова зарядка кейсу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Belkin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Belkin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Belkin Soundform Pulse
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Belkin Słuchawki douszne redukujące hałas SoundForm Pulse bezprzewodowe sł | 275 zł |
Belkin SoundForm Pulse | 347 zł |
Belkin Słuchawki SOUNDFORM Pulse TWS Czarne UHBLKRDB0000021 | 394 zł |
BELKIN SOUNDFORM Pulse TWS Czarne AUC007btBLK | 299 zł |
Belkin Słuchawki SOUNDFORM Pulse TWS Czarne 110447 | 431 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →