Realme Buds Air 5 Pro
Відео 14Фото 6 |
Realme Buds Air 5 Pro |
|
Легкі та довгограючі внутрішньоканальні бездротові навушники класу True Wireless з подвійними гібридними драйверами, функцією активного шумоподавлення (ANC) та якісним звучанням. Позиціонуються як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2023 року, призначений для користувачів, які обирають бездротову модель, що якісно звучить, що дозволяє насолоджуватися музикою в галасливому оточенні (на жвавій вулиці, в громадському транспорті або в літаку).
Гібридна система драйверів, включає один динамічний випромінювач і один планарний. Динамічний бас-драйвер (11 мм) забезпечує якісне відтворення низькочастотного діапазону, а коаксіальний мікропланарний твітер (6 мм) дає деталізований середній/високочастотний звук. Така система створює збалансоване та надточне звучання Hi-Res-рівня з насиченим та детальним басом. За заявою виробника, навушники Realme Buds Air 5 Pro підтримують Hi-Res аудіокодек LDAC та здатні повноцінно відтворювати частотний діапазон від 20 до 40000 Гц.
Обладнані системою мікрофонів, можуть виконувати функцію бездротової гарнітури hands-free для голосового спілкування в мережах стільникового зв'язку або популярних інтернет-месенджерах. Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3 забезпечує видатну енергоефективність (до 11 год автономного звучання), покращену стабільність з'єднань та малі затримки (до 40 мс) для комфортного перегляду відео та ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Realme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Realme.
Купити Realme Buds Air 5 Pro
Усі ціни 9 →realme Słuchawki bezprzewodowe Buds Air 5 Pro Podwójne sterowniki RealBoos | 271 zł |
REALME Słuchawki bezprzewodowe REALME Buds Air 5 Pro Beżowy | 399 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds Air 5 Pro Beżowe | 399 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds Air 5 Pro Beżowe RMA2120 | 399 zł |