Realme Buds Air 5 Pro
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Realme Buds Air 5 Pro |
|
Lekkie i trwałe słuchawki douszne True Wireless z podwójnymi przetwornikami hybrydowymi, aktywną redukcją szumów (ANC) i dźwiękiem wysokiej jakości. W 2023 roku pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony dla użytkowników, którzy wybierają wysokiej jakości model bezprzewodowy, który pozwala cieszyć się muzyką w hałaśliwym otoczeniu (na ruchliwej ulicy, w transporcie publicznym lub w samolocie).
Hybrydowy system przetworników obejmuje jeden przetwornik dynamiczny i jeden przetwornik planarny. Dynamiczny przetwornik basowy (11 mm) zapewnia wysokiej jakości reprodukcję zakresu niskich częstotliwości, a współosiowy mikroplanarny głośnik wysokotonowy (6 mm) zapewnia szczegółowy dźwięk w średnich i wysokich częstotliwościach. System ten tworzy zrównoważony i niezwykle precyzyjny dźwięk Hi-Res z bogatym i szczegółowym basem.
Według producenta słuchawki Realme Buds Air 5 Pro obsługują kodek audio Hi-Res LDAC i są w stanie w pełni odtworzyć zakres częstotliwości od 20 do 40 000 Hz. Wyposażone w układ mikrofonowy, mogą pełnić funkcję bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego do komunikacji głosowej w sieciach komórkowych lub popularnych komunikatorach internetowych. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.3 zapewnia wyjątkową efektywność energetyczną (do 11 godzin pracy na baterii), lepszą stabilność połączenia i niskie opóźnienia (do 40 ms), co zapewnia wygodne oglądanie filmów i granie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Realme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Realme.
Kup Realme Buds Air 5 Pro
Wszystkie ceny 9 →realme Słuchawki bezprzewodowe Buds Air 5 Pro Podwójne sterowniki RealBoos | 273 zł |
REALME Słuchawki bezprzewodowe REALME Buds Air 5 Pro Beżowy | 399 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds Air 5 Pro Beżowe | 399 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds Air 5 Pro Beżowe RMA2120 | 399 zł |