Realme Buds T300
Відео 17Фото 10 |
Realme Buds T300 |
|
Бездротові внутрішньоканальні TWS-навушники з підключенням через енергоефективний протокол Bluetooth v 5.3. Стійкий радіус зв'язку з джерелами аудіосигналу тримається на відстані до 10 м. Модель здатна похвалитися гарною автономністю, низькою затримкою ігрової (до 50 мс), вологозахистом IP55 і зручним сенсорним управлінням. За звучання навушників відповідають динамічні випромінювачі з діафрагмою титану діаметром по 12.4 мм.
Вони видають деталізований та пророблений звук із виразними басами. Також Realme Buds T300 наділили системою активного шумоподавлення ANC, але без можливості вибору режимів роботи «шумодаву». Тобто. він або включений, або немає. Без використання функції придушення шумів навушники тримаються на плаву до 8 годин, з її активацією - вдвічі менше. Зарядний кейс здатний продовжити час автономної роботи до 40 годин. До того ж 10 хвилин швидкої зарядки забезпечують до 7 годин автономності навушників. З інших характеристик моделі необхідно згадати підтримку кодеків SBC і AAC, а також еквалайзер в мобільному додатку Realme Link. У програмі можна вибирати готові пресети, створювати свої, додавати звучанню об'єму, тонко налаштовувати параметри сенсорного керування для кожного «вуха».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Realme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Realme.
Купити Realme Buds T300
Усі ціни 12 →realme Buds T300 Wireless 30dB Active Noise Cancelling Bluetooth 53 TWS He | 189 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds T300 Czarny | 200 zł |
Słuchawki dokanałowe Realme Buds T300 Czarny | 169 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds T300 Biały RMA2301 | 199 zł |