Realme Buds T300
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Realme Buds T300 |
|
Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS z połączeniem poprzez energooszczędny protokół Bluetooth v 5.3. Stabilny promień komunikacji ze źródłami sygnału audio utrzymywany jest w odległości do 10 m. Model charakteryzuje się dobrą żywotnością baterii, niskimi opóźnieniami w grach (do 50 ms), ochroną przed wilgocią IP55 i wygodnym sterowaniem dotykowym. Za dźwięk słuchawek odpowiadają dynamiczne przetworniki z tytanową membraną o średnicy 12,4 mm.
Dają szczegółowy i wyrafinowany dźwięk z wyraźnym basem. Ponadto Realme Buds T300 wyposażono w system aktywnej redukcji szumów ANC, ale bez możliwości wyboru trybów pracy redukcji szumów. Te. Albo jest włączone, albo nie. Bez użycia funkcji redukcji szumów słuchawki utrzymują się na powierzchni aż do 8 godzin, a po jej włączeniu - o połowę krócej. Etui ładujące może wydłużyć żywotność baterii do 40 godzin. Co więcej, 10 minut szybkiego ładowania zapewnia do 7 godzin autonomii słuchawek. Inne cechy modelu to obsługa kodeków SBC i AAC, a także zaawansowany korektor w aplikacji mobilnej Realme Link. W programie możesz wybierać gotowe presety, tworzyć własne, zwiększać głośność dźwięku i dostosowywać parametry sterowania dotykowego dla każdego ucha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Realme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Realme.
Kup Realme Buds T300
Wszystkie ceny 12 →realme Buds T300 Wireless 30dB Active Noise Cancelling Bluetooth 53 TWS He | 189 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds T300 Czarny | 200 zł |
Słuchawki dokanałowe Realme Buds T300 Czarny | 169 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds T300 Biały RMA2301 | 199 zł |