Навушники
Tozo Crystal Buds
Відео 12Фото 13 |
Tozo Crystal Buds |
|
Довгий час автономної роботи. Напівпрозорий дизайн кейсу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tozo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tozo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tozo Crystal Buds
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TOZO T18 Bluetooth 53 True bezprzewodowe słuchawki stereo IPX8 wodoodporne | 209 zł |
Dokanałowe Tozo T18 Crystal Dots czarny SL-BT-TOZO-0010 | 209 zł |
TOZO TOZO Crystal Buds TWS Black CRYSTAL-BUDS-TWS | 213 zł |
Słuchawki TWS TOZO Crystal Buds Czarne | 239 zł |
Słuchawki TOZO Crystal Buds (Crystal Buds) Czarna | 211 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →