Навушники
Tozo Golden X1
Відео 25Фото 11 |
Tozo Golden X1 |
|
Активне шумозаглушення. Гібридні драйвери Широкий діапазон частот. Підтримка LDAC та AAC. Довгий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tozo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tozo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tozo Golden X1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TOZO Golden X1 - Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth bezprzewodowe kaski Blu | 750 zł |
Słuchawki TWS TOZO Golden X1 Galaxy Blue | 649 zł |
TOZO Golden X1 ANC czarne | 699 zł |
Tozo Golden X1 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 699 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →