Sennheiser Momentum True Wireless 3
Відео 28Фото 19 |
Sennheiser Momentum True Wireless 3 |
|
Sennheiser Momentum True Wireless 3 з'явилися на ринку в 2022 році і одразу стали об'єктом бажання багатьох любителів преміальних TWS навушників. На перший погляд, це все ті ж бездротові вологозахищені Momentum 2 з відмінним звучанням, підтримкою голосових асистентів і суперефективними ANC і ENC, але отримали помітні поліпшення. Зокрема, третє покоління виділяється плавними лініями в дизайні, більш надійною посадкою у вухах, завдяки фіксуючим вставкам, і сірим забарвленням на додаток до вже звичних чорних і білих.
З інших нововведень: Bluetooth 5.2 з підтримкою aptX Adaptive та 3 мікрофони для ще кращого зняття звуку. Повного заряду навушників так само вистачає на 7 год прослуховування музики, і ще три рази їх можна зарядити від кейсу. А ось можливості швидкої зарядки стали скромнішими. Тепер 10 хвилин вистачить не на півтора, а на 1 додаткову годину роботи. Натомість з'явилася бездротова зарядка кейсу. Управління Sennheiser Momentum True Wireless 3 здійснюється за допомогою сенсорних платформ на корпусі та фірмової програми Smart Control з гнучкими налаштуваннями еквалайзера, які задовольнять будь-який смак.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Купити Sennheiser Momentum True Wireless 3
Усі ціни 10 →Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 słuchawki douszne - słuchawki douszne | 1 966 zł |
Dokanałowe Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 White (MTW3) SL-SNH-0088 | 859 zł |
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały | 929 zł |
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 899 zł |
Sennheiser Momentum True Wireless 3 Czarne - darmowy odbiór w 22 miastach | 899 zł |