Навушники
Sennheiser Accentum Plus
Відео 13Фото 22 |
Sennheiser Accentum Plus |
|
Активне адаптивне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи. Налаштування та керування за допомогою фірмової програми.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Accentum Plus
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Sennheiser ACCENTUM Plus - wysoka jakość | 767 zł |
Słuchawki nauszne SENNHEISER Accentum Plus Biały | 1 000 zł |
Nauszne Sennheiser ACCENTUM PLUS Wireless White [ACPAEBT] SL-BT-SNH-0006 | 999 zł |
Słuchawki nauszne SENNHEISER Accentum Plus Czarny | 839 zł |
Słuchawki nauszne SENNHEISER Accentum Plus Czarny ACCENTUM ACAEBT BLACK | 839 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →