Sennheiser Momentum 4 Wireless
Відео 24Фото 21 |
Sennheiser Momentum 4 Wireless |
|
Четверте покоління ультимативних навушників від Sennheiser з чудовою якістю звучання, підтримкою всіх актуальних бездротових технологій, комбінованим підключенням та серйозною автономністю. Як і решта представників серії Momentum ця модель входить до когорти елітних навушників, створених насамперед для цінителів якісного та натурального звучання. Sennheiser Momentum 4 Wireless належать до типу повнорозмірних накладних навушників закритого типу і оснащена просунутою адаптивною системою активного шумоподавлення (ANC) і з режимом «прозорості».
У них встановлені 42-міліметрові драйвери, які забезпечують натуральне звучання у всьому частотному спектрі з досить широкою звуковою сценою та акцентованим басом. Крім традиційних кодеків AAC, SBC та aptX девайс від Sennheiser також підтримує фічу Qualcomm aptX Adaptive, яка підвищує якість передачі сигналу при бездротовому Bluetooth-підключенні. Для підключення до смартфону, плеєра або іншого джерела сигналу можна використовувати з'єднання Bluetooth, порт USB-C або старий-добрий мініджек формату 3.5 мм.
Таким чином, навушники відмінно підійдуть і для прослуховування музики вдома, і для використання на вулиці. За словами виробника, від одного заряду вони здатні на бездротове відтворення музики протягом 60 годин, що практично вдвічі перевищує час автономної роботи більшості інших відкритих та закритих моделей TWS. За керування відповідають розташовані на філіжанках сенсорні кнопки. Навушники мають складну конструкцію, завдяки чому поміщаються у відносно компактний футляр. У комплекті також є знімні амбушюри зі штучної шкіри.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Купити Sennheiser Momentum 4 Wireless
Усі ціни 24 →Sennheiser Momentum 4 Special Edition 700382 Słuchawki Wokółuszne Czarny | 1 164 zł |
Sennheiser Momentum 4 Wireless M4AEBT Czarny | 1 099 zł |
Nauszne Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black SL-BT-SNH-032 | 1 179 zł |
Słuchawki nauszne SENNHEISER Momentum 4 Czarny | 1 179 zł |
Słuchawki nauszne SENNHEISER Momentum 4 Czarny | 1 179 zł |