Beats Studio 3 Wireless
Відео 42Фото 17 |
Beats Studio 3 Wireless |
|
Повнорозмірні накладні бездротові bluetooth-навушники закритого типу з якісним фірмовим звучанням і системою активного шумозаглушення Pure ANC. Завдяки використанню актуальної енергоефективної апаратної платформи на базі процесора Apple W1 і ємного літій-полімерного акумулятора, навушники демонструють до 40 год автономного програвання музики без включеної системи Pure ANC і до 22 год при її активації.
Є система сенсорного управління, яка відповідає за сполучення з плеєром, управління плеєром і функціями бездротової bluetooth-гарнітури. Навушники Beats Studio 3 Wireless мають агресивний акустичний профіль з акцентом на низькочастотний діапазон. Чудово підходить для відтворення популярної танцювальної, електронної та клубної музики, добре справляється з треками жанру хіп-хоп. Наголів'я і інші елементи конструкції виконані з якісного пластику.
Є всі можливості для налаштування комфортного положення на голові, а також світлодіодна індикація рівня заряду акумулятора. Завдяки м'яким амбушюрам забезпечується хороша пасивна шумоізоляція. Навушники легко і швидко синхронізуються зі смартфонами на базі iOS і Android, радіус дії bluetooth-інтерфейсу досягає 10 м. Комплектуються знімним одностороннім кабелем з Г-подібним штекером.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beats 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beats.
Купити Beats Studio 3 Wireless
Усі ціни 19 →Beats Studio3 Bluetooth Wireless Over-Ear Headphones SkylineCollection Mid | 1 299 zł |
Apple Beats Studio3 Wireless | 1 121 zł |
Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio3 ANC Czarny | 876 zł |
Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio3 ANC Czerwony MX412EE/A | 1 500 zł |