Beats Studio Buds
Відео 26Фото 32 |
Beats Studio Buds |
|
Компанія Apple продовжує завойовувати аудиторію користувачів Android новими моделями навушників під маркою Beats. Внутрішньоканальні TWS навушники Beats Studio Buds, випущені влітку 2021 року, позиціонуються як гарнітура для повсякденного використання, однак, завдяки захисту від вологи IPX4 і надійної фіксації у вухах підійдуть і для занять спортом. Ергономічний корпус з матового софт - тач пластика пропонується в трьох кольорах: чорної, червоної і білої.
Навушники укомплектовані 3 парами силіконових амбушюр різного розміру, кабелем USB-C / USB-C для зарядки як у Beats Flex, і компактним ергономічним кейсом зі світловою індикацією рівня заряду. Модель має систему активного шумозаглушення, шумозаглушення мікрофона і режим прозорості, які працюють досить добре, хоча і дещо гірше ніж в AirPods Pro. Звучання Beats Studio Buds досить об'ємне, деталізоване і комфортне, з великим запасом гучності, а затримка синхронізації з відео практично не помітна. Час автономної роботи навушників становить до 8 годин з вимкненою ANC і до 24 години з підтримкою кейса. З постійним використанням активного шумозаглушення і прозорого режиму автономність падає до 5 і 15 годин відповідно. Повне відновлення заряду займає близько 2 годин. Бездротова і швидка зарядка не підтримуються.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beats 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beats.
Купити Beats Studio Buds
Усі ціни 27 →Beats Studio Buds - Całkowicie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów - | 829 zł |
BEATS Słuchawki bezprzewodowe BEATS Studio Buds Czerwony MJ503EE/A | 659 zł |
Apple Beats Studio Buds Black | 983 zł |
Dokanałowe Beats Studio Buds niebieskie SL-BT-BEA-096 | 649 zł |
Słuchawki Apple Beats Studio Buds (MJ4Y3EE/A) | 939 zł |