Beats Studio Buds
Wideo 26Zdjęcia 32 |
Beats Studio Buds |
|
Apple kontynuuje zdobywanie odbiorców z Androidem dzięki nowym słuchawkom marki Beats. Słuchawki douszne Beats Studio Buds TWS, wprowadzone na rynek latem 2021 roku, są pozycjonowane jako zestaw słuchawkowy do codziennego użytku, jednak ze względu na wodoodporność IPX4 i bezpieczne dopasowanie do uszu nadają się również do uprawiania sportu. Ergonomiczny korpus wykonany z matowego, miękkiego w dotyku tworzywa jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i białym.
Słuchawki są wyposażone w 3 pary silikonowych poduszek nausznych o różnych rozmiarach, kabel USB-C do USB-C do ładowania jak Beats Flex oraz kompaktową, ergonomiczną obudowę z lekkim wskaźnikiem poziomu naładowania. Model posiada aktywny system redukcji szumów, wyciszanie mikrofonu oraz tryb przezroczystości, które działają całkiem nieźle, choć nieco gorzej niż w AirPods Pro.
Dźwięk Beats Studio Buds jest dość obszerny, szczegółowy i wygodny, z dużym zapasem, a opóźnienie synchronizacji z wideo jest prawie niewidoczne. Żywotność baterii wkładek dousznych wynosi do 8 godzin przy wyłączonym ANC i do 24 godzin z obsługą etui. Przy ciągłym korzystaniu z aktywnej redukcji szumów i trybu przezroczystego autonomia spada odpowiednio do 5 i 15 godzin. Przywrócenie pełnego naładowania trwa około 2 godzin. Bezprzewodowe i szybkie ładowanie nie są obsługiwane.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beats 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beats.
Kup Beats Studio Buds
Wszystkie ceny 41 →Beats Studio Buds - Całkowicie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów - | 859 zł |
BEATS Słuchawki bezprzewodowe BEATS Studio Buds Czerwony MJ503EE/A | 669 zł |
Apple Beats Studio Buds Black | 983 zł |
Dokanałowe Beats Studio Buds czerwone SL-BT-BEA-086 | 649 zł |
Słuchawki dokanałowe BEATS Studio Buds Czarny | 700 zł |