Słuchawki
Tozo Crystal Buds
Wideo 12Zdjęcia 13 |
Tozo Crystal Buds |
|
Długi czas pracy baterii. Przezroczysta obudowa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tozo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tozo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tozo Crystal Buds
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOZO T18 Bluetooth 53 True bezprzewodowe słuchawki stereo IPX8 wodoodporne | 209 zł |
Dokanałowe Tozo T18 Crystal Dots czarny SL-BT-TOZO-0010 | 209 zł |
TOZO TOZO Crystal Buds TWS Black CRYSTAL-BUDS-TWS | 213 zł |
Słuchawki TWS TOZO Crystal Buds Czarne | 239 zł |
Słuchawki TOZO Crystal Buds (Crystal Buds) Czarna | 211 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →