Słuchawki
Tozo Open Buds
Wideo 16Zdjęcia 10 |
Tozo Open Buds |
|
Długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tozo Open Buds
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOZO Open Buds lekkie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 53 z regulacją pod | 350 zł |
Słuchawki douszne TOZO Open Buds Czarny | 340 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne TOZO Open Buds | 299 zł |
Słuchawki douszne TOZO Open Buds Czarny | Bezpłatny transport | 299 zł |
Tozo OpenBuds - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →