Słuchawki
Monoprice TWE-03 (39066)
Zdjęcia 6 |
Monoprice TWE-03 |
|
Długi czas pracy na baterii z etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monoprice 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monoprice.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monoprice TWE-03
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monoprice TWE-03 TrueWireless Plus Touch Bluetooth z Qualcomm aptX Audio A | 500 zł |
Słuchawki Monoprice TWE-03 Touch | 339 zł |
Monoprice TWE-03 Słuchawki True Wireless aptX, AAC, cVc 8.0, IPX5, Touch ( | 372 zł |
Monoprice TWE-03 Słuchawki True Wireless aptX, AAC, cVc 8.0, IPX5, Touch ( | 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →