Навушники
Monoprice Monolith M1570
Відео 8Фото 16 |
Monoprice Monolith M1570 |
|
Великі та важкі професійні студійні навушники. Планарні драйвери розміром 106 мм, змінні амбушюри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monoprice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monoprice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monoprice Monolith M1570
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monoprice Monolith M1570 Nauszne Czarny | 2 799 zł |
Monoprice Monolith M1570 słuchawki planarne (39416) | 2 791 zł |
Monoprice Monolith M1570 Nauszne Czarny | 3 399 zł |
MONOPRICE M1570C Over the Ear Closed - Black +9 sklepów - przyjdź przetest | 2 849 zł |
Słuchawki Monoprice Monolith M1570 | 2 949 zł |
Monoprice Monolith M1570 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 2 549 zł |
Monoprice Monolith M1570 audiofilskie słuchawki otwarte planarne z odpinan | 2 849 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →