Słuchawki
Monoprice Monolith M1570
Wideo 8Zdjęcia 16 |
Monoprice Monolith M1570 |
|
Duże i ciężkie profesjonalne słuchawki studyjne. Przetworniki planarne 106 mm, wymienne nauszniki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monoprice 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monoprice.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monoprice Monolith M1570
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Monoprice Monolith M1570 | 2 549 zł |
Monoprice Monolith M1570 Nauszne Czarny | 2 749 zł |
Monoprice Monolith M1570 słuchawki planarne (39416) | 2 791 zł |
Monoprice Monolith M1570 Nauszne Czarny | 2 869 zł |
Monoprice Monolith M1570 audiofilskie słuchawki otwarte planarne z odpinan | 2 849 zł |
Słuchawki Monoprice Monolith M1570 | 2 949 zł |
Monoprice Monolith M1570 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 2 549 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →