Słuchawki
Monoprice Monolith M1070 (39414)
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Monoprice Monolith M1070 |
|
Duże profesjonalne słuchawki studyjne. Przetworniki planarne 106mm...
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monoprice 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monoprice.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monoprice Monolith M1070
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monoprice Monolith M1070 nauszne słuchawki planarne z otwartym tyłem lekki | 1 806 zł |
Monoprice Monolith M1070 Nauszne Czarny | 1 919 zł |
Monoprice Monolith M1070 słuchawki planarne (39414) | 1 978 zł |
Monoprice Monolith M1070 Nauszne Czarny | 2 019 zł |
Monoprice Monolith M1070 słuchawki otwarte planarne z odpinanym kablem +9 | 1 999 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →