Słuchawki
Sony MDR-MV1
Wideo 15Zdjęcia 18 |
Sony MDR-MV1 |
|
Szeroki zakres częstotliwości, odłączany kabel.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony MDR-MV1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki nauszne SONY MDR-MV1 Czarny | 2 100 zł |
Sony Sony MDR-MV1 Black 9115 | 2 069 zł |
Sony MDR-MV1 Słuchawki monitorowe z otwartym tyłem | 2 109 zł |
SONY MDR-MV1 - Studyjne Słuchawki ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DO | 1 990 zł |
Sony MDR-MV1 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 2 079 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →