Sony WH-1000XM4
Відео 26Фото 32 |
Sony WH-1000XM4 |
|
Флагманська модель бездротових повнорозмірних накладних навушників закритого типу з bluetooth-підключенням, вбудованим мікрофоном, високотехнологічною системою активного шумозаглушення (ANC) і підтримкою NFC. Відрізняється добре продуманою ергономікою, а також підтримкою високоякісних кодеків aptX і LDAC, які необхідні для повноцінного прослуховування lossless-аудіо. Так само варто відзначити потужну і тонко налаштовувану систему активного шумозаглушення, яка стане в нагоді тим, хто часто і подовгу використовує навушники в місцях зі значним рівнем зовнішнього шуму: у літаках, офісі, метрополітені або приміських електропоїздах, на жвавих міських вулицях.
Оптимізована конструкція забезпечує якісну підгонку оголів'я і положення амбушюр під анатомічні особливості голови кожного користувача. Навушники Sony WH-1000XM4 зручні при носінні і не викликають дискомфорту навіть при багатогодинному використанні. Обладнані інтелектуальною системою сенсорного керування. Вбудований DSP-процесор і підсилювач підтримують технологію DSEE HX для цифрового поліпшення звуку. Функція Smart Listening забезпечує автоматичне керування системою шумозаглушення, причому її параметри залежать від того, чим зайнятий користувач. Обладнані ємним літій-полімерним акумулятором, заряду якого вистачить на 30 годин прослуховування музики. Комплектується знімним кабелем для резервного аналогового підключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony WH-1000XM4
Усі ціни 31 →Sony WH1000XM4 Słuchawki Nauszne Czarny Do 30h Pracy | 1 030 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-1000XM4 Niebieski | 1 249 zł |
Sony WH-1000XM4 - Blue | 1 185 zł |
Sony WH-1000XM4 Srebrny | 1 086 zł |
SONY BT ANC WH1000XM4S WH1000XM4S.CE7 | 1 235 zł |