Sony WH-1000XM4
Wideo 26Zdjęcia 32 |
Sony WH-1000XM4 |
|
Flagowy model bezprzewodowych pełnowymiarowych zamkniętych słuchawek nausznych Bluetooth z wbudowanym mikrofonem, zaawansowanym systemem aktywnej redukcji szumów (ANC) i obsługą NFC. Charakteryzuje się dobrze zaprojektowaną ergonomią, a także obsługą wysokiej jakości kodeka LDAC, który jest niezbędny do pełnowartościowego bezstratnego słuchania dźwięku. Warto również zwrócić uwagę na potężny i precyzyjnie dostrojony system aktywnej redukcji szumów, który przyda się tym, którzy często i przez długi czas używają słuchawek w miejscach o znacznym poziomie hałasu zewnętrznego: w samolocie, głośnym biurze, metrze czy pociągach podmiejskich, na ruchliwych ulicach miasta.
Zoptymalizowana konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie pałąka i ustawienie nauszników do anatomicznych cech głowy każdego użytkownika. Słuchawki Sony WH-1000XM4 są wygodne w noszeniu i nie powodują dyskomfortu nawet po wielu godzinach użytkowania. Wyposażone w inteligentny system sterowania dotykowego. Wbudowany procesor DSP i wzmacniacz obsługują technologię DSEE HX dla cyfrowego ulepszania dźwięku. Funkcja Smart Listening zapewnia automatyczne sterowanie systemem redukcji szumów w zależności od tego, co robi użytkownik. Wyposażone w pojemny akumulator litowo-polimerowy, którego naładowanie wystarcza na 30 h słuchania muzyki. Dostarczany z odpinanym kablem do -zapasowego podłączenia analogowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony WH-1000XM4
Wszystkie ceny 27 →Sony WH1000XM4 Słuchawki Nauszne Czarny Do 30h Pracy | 1 024 zł |
SONY Słuchawki SONY WH-1000XM4 ANC Czarny | 1 099 zł |
Sony WH-1000XM4 - Black | 1 142 zł |
Sony WH-1000XM4 Czarny | 1 060 zł |
SONY BT ANC WH1000XM4S WH1000XM4S.CE7 | 1 235 zł |