Sony WF-1000XM5
Wideo 19Zdjęcia 13 |
Sony WF-1000XM5 |
|
Flagowy model markowych bezprzewodowych słuchawek dousznych Hi-Res o dużej żywotności baterii, wbudowanym mikrofonie, systemie aktywnej redukcji szumów (ANC) i obsłudze wysokiej jakości kodeka audio LDAC. Pozycjonowane są jako produkt premium na rok 2023, skierowany do wymagających użytkowników mobilnych, którzy często i przez długi czas korzystają ze słuchawek w miejscach o niekorzystnym tle akustycznym (komunikacja, na ruchliwych ulicach miast, w hałaśliwym centrum handlowym itp.).
Wysoką jakość dźwięku słuchawek Sony WF-1000XM5 zapewnia wbudowany procesor DSP oraz ulepszone sterowniki dynamiczne Dynamic Driver X, które zapewniają odtwarzanie rozszerzonego zakresu częstotliwości od 20 Hz do 40 kHz (tylko przy pracy z kodekiem LDAC ). Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.3 gwarantuje szybkie połączenie i nienaganną stabilność połączeń z gadżetem, w tym parowanie z kilkoma urządzeniami jednocześnie przy użyciu technologii Multipoint.
Do zalet należy również zoptymalizowana ergonomia i niezawodne trzymanie w kanale słuchowym podczas aktywnych ruchów, w tym ćwiczeń na siłowni. Wygodne sterowanie dotykowe pozwala łatwo i szybko przełączać się na tryby pełnej lub częściowej (inteligentnej) przezroczystości akustycznej. Słuchawki zapewniają wyjątkowo długi czas pracy baterii jak na tę obudowę, zapewniając do 12 godzin słuchania muzyki bez ANC (do 8 godzin z ANC).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony WF-1000XM5
Wszystkie ceny 20 →Sony YY2963 Słuchawki Bezprzewodowe Czarny Do 24 h Pracy WF1000XM5B.CE7 | 999 zł |
SONY Słuchawki SONY WF-1000XM5 ANC Czarny Czarno-złoty | 1 229 zł |
Sony WF-1000XM5 - Earbuds - Black | 1 084 zł |
Sony WF-1000XM5 czarne | 999 zł |
Słuchawki dokanałowe SONY WF1000XM5B.CE7 TWS ANC Srebrny WF1000XM5S.CE7 | 999 zł |