Słuchawki
Sennheiser Momentum True Wireless 4
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Sennheiser Momentum True Wireless 4 |
|
Adaptacyjny system redukcji hałasu – automatycznie dostosowuje się do poziomu hałasu zewnętrznego. Etui z obsługą ładowania bezprzewodowego. Bluetooth v 5.4, aptX Lossless. Autonomia do 30 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser Momentum True Wireless 4
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 Nowy 2024 Słuchawki z technologią Blue | 1 299 zł |
Dokanałowe Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 Black Graphite (MTW4) SL-SN | 1 299 zł |
Słuchawki dokanałowe SENNHEISER Momentum 4 Czarny | 1 299 zł |
Słuchawki dokanałowe SENNHEISER Momentum 4 Czarny MTW 4 BLACK GRAPHITE | 1 299 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →