Jabra Elite 7 Pro
Wideo 15Zdjęcia 19 |
Jabra Elite 7 Pro |
|
Wysokiej jakości zamknięte słuchawki TWS z aktywną redukcją szumów (ANC), technologią Multipoint i układem 6 mikrofonów zapewniającym krystalicznie czystą komunikację głosową. Są częścią popularnej linii Elite, należą do najwyższej półki cenowej i są jednymi z najlżejszych modeli TWS na rynku. Według producenta, podczas opracowywania wykorzystano wszystkie zaawansowane osiągnięcia w dziedzinie bezprzewodowej transmisji dźwięku, aby osiągnąć maksymalną jakość dźwięku i mowy, przy jednoczesnym zwiększeniu żywotności baterii i stabilności bezprzewodowej.
W szczególności wykorzystują technologię Jabra MultiSensor Voice, która wykorzystując czujnik hałasu przewodnictwa kostnego, cztery mikrofony i inteligentne algorytmy, zapewnia wysokiej jakości komunikację dźwiękową nawet w warunkowym metrze. Słuchawki zapewniają również możliwość stworzenia osobistego profilu dźwiękowego Jabra MySound, w którym użytkownik może samodzielnie skonfigurować dla siebie parametry redukcji szumów i słyszenia.
Jabra Elite 7 Pro wykorzystuje energooszczędny bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.2 z obsługą kodeków SBC i AAC dla dźwięku cyfrowego. Słuchawki są w stanie pracować do 8 godzin w słuchaniu muzyki na jednym ładowaniu baterii. Za pomocą etui ładującego czas ten można wydłużyć nawet do 30 godzin. Obudowa jest chroniona przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP57. Dostępna jest również możliwość łączenia się z wieloma urządzeniami jednocześnie. Na pokładzie jest wbudowany asystent głosowy Amazon Alexa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Kup Jabra Elite 7 Pro
Wszystkie ceny 18 →Jabra Elite 7 Pro Słuchawki Bezprzewodowe Czarny 100-99172700-98 | 596 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 7 PRO Tytanowo-czarny | 799 zł |
Jabra Elite 7 Pro Dokanałowe Bluetooth 5.2 Złoto-beżowy | 699 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 7 PRO Tytanowo-czarny | 799 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 7 PRO Tytanowo-czarny 217349 | 799 zł |