Słuchawki
Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo
Wideo 6Zdjęcia 54 |
Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo |
|
Certyfikacja Microsoft Teams. Aktywna redukcja szumów.
Inne opcje modelu: Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo ze stojakiem ładującym, Jabra Evolve2 55 Link380c MS Stereo
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Słuchawki Evolve2 55 Link380a MS Stereo ATJABVP00000647 | 812 zł |
Nauszne Słuchawki Evolve2 55 Link380a MS Stereo SL-BZ-JAB-022 | 690 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 55 Link380a MS Stereo 110722 | 812 zł |
Jabra Evolve2 55, Link380a MS Stereo 25599-999-999 | 730 zł |
Jabra Evolve2 55 Ms Stereo Usb-a Wireless Headset Czarny 25599-999-999 | 767 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Jabra Evolve 2 55 USB-A MS Stereo - 25599-999-999 | 699 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →