Słuchawki
Jabra Evolve 30 II HS Stereo (14401-21)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Jabra Evolve 30 II HS Stereo 2022 rokEvolve |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 30 II HS Stereo
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve 30 II HS Stereo | 157 zł |
Nauszne Jabra Evolve 30 2 HS SL-JAB-0022 | 199 zł |
Jabra Evolve 30 II HS Stereo 3.5 mm Jack, HS without ctrl. 14401-21 14401- | 168 zł |
Słuchawki z mikrofonem JABRA Czarno-czerwony 14401-21 | 221 zł |
Słuchawki Jabra Evolve 30 II (14401-21) | 164 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →