Słuchawki
Jabra Elite 5
Wideo 8Zdjęcia 22 |
Jabra Elite 5 |
|
Aktywna redukcja szumów, długa żywotność baterii z etui, kompaktowy rozmiar, sterowanie i konfiguracja za pomocą markowej aplikacji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Elite 5
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JABRA Słuchawki JABRA Elite 5 Czarny (Titanium Black) 100-99181700-98 | 569 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Jabra Elite 5 czarne black - | 599 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 5 Tytanowo-czarne 2151460000 | 569 zł |
Słuchawki Jabra Elite 5 czarne (100-99181700-98) | 610 zł |
Jabra Elite 5 - Black 100-99181704-98 | 700 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →