Słuchawki
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS (20797-999-899/KZ)
Wideo 17Zdjęcia 14 |
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS |
|
Certyfikat Microsoft Teams. Aktywna redukcja szumów, długa żywotność baterii (z etui), odbiornik w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 Buds USB-C MS
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS | 1 062 zł |
Jabra Jabra Evolve2 Buds USB-C MS Bezprzewodowa podkładka ładująca ATJABVP | 1 340 zł |
Dokanałowe Jabra Evolve2 Buds MS, Cradle USB-C MS, Link 380 BT Adapter USB | 1 249 zł |
Jabra Słuchawki bezprzewodowe Evolve2 Buds USB-C MS 101771 | 1 269 zł |
Jabra Jabra Evolve2 Buds USB-C MS Bezprzewodowa podkładka ładująca 102441 | 1 340 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →