Słuchawki
Jabra Evolve2 Buds USB-A MS
Wideo 13Zdjęcia 12 |
Jabra Evolve2 Buds USB-A MS |
|
Certyfikat Microsoft Teams. Aktywna redukcja szumów, długa żywotność baterii (z etui), odbiornik w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 Buds USB-A MS
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Słuchawki bezprzewodowe Evolve2 Buds USB-A MS ATJABVP00000625 | 1 201 zł |
Dokanałowe Jabra Evolve2 Buds, USB-A MS SL-BT-JAB-071 | 1 048 zł |
Jabra Słuchawki bezprzewodowe Evolve2 Buds USB-A MS 101772 | 1 269 zł |
Jabra Słuchawki bezprzewodowe Evolve2 Buds USB-A MS 101772 | 1 201 zł |
Evolve2 Buds MS, Cradle USB-A MS, Link 380 BT adapter 20797-999-999 | 1 084 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →