Słuchawki
Jabra Elite 2
Wideo 13Zdjęcia 9 |
Jabra Elite 2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Elite 2
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Elite 2 bezprzewodowe słuchawki douszne granatowe UE 100-91400003-60 | 262 zł |
JABRA Słuchawki bezprzewodowe JABRA Elite 2 Navy Niebieski | 229 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 2 Szary | 260 zł |
Jabra Elite 2 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Navy | 229 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →