Навушники
Jabra Evolve2 75 USB-A MS
Відео 12Фото 20 |
Jabra Evolve2 75 USB-A MS |
|
<B>модифікації моделі: < / b>
<ul>
<li><b>Jabra Evolve2 75 UC < /B> — модель оптимізована для роботи з Unified Communications.
<li><b>Jabra Evolve2 75 MS < /B> — модель оптимізована для роботи з Microsoft Teams.
</ul>
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 75 USB-A MS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Evolve2 75 - USB-A MS Teams - beżowy 27599-999-998 | 2 082 zł |
Jabra Evolve2 75 Usb-a Wireless Headset Czarny 27599-999-999 | 1 115 zł |
Jabra Evolve2 75 - USB-A MS Teams - czarny 27599-999-999 | 2 082 zł |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Jabra Evolve2 85 UC - модель оптимізована для роботи з Unified Communications.
- Jabra Evolve2 85 MS - модель оптимізована для роботи з Microsoft Teams.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →