Навушники
Jabra Elite 8 Active
Відео 11Фото 20 |
Jabra Elite 8 Active |
|
Адаптивне шумозаглушення, 6 мікрофонів, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Elite 8 Active
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Elite 8 Active - True Wireless-Kopfhörer mit Mikrofon - schwarz 100- | 920 zł |
Słuchawki Jabra Elite 8 Active granatowe (100-99160901-99) | 842 zł |
Jabra Elite 8 Active - Navy - Manufacturer Refurbished 100-99160701-ERC | 665 zł |
Jabra Elite 8 Active - Navy | 950 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 8 Active Niebieski | Bezpłatny transport | 849 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →