Słuchawki
Jabra Elite 8 Active
Wideo 11Zdjęcia 20 |
Jabra Elite 8 Active |
|
Adaptacyjna redukcja szumów, 6 mikrofonów, długi czas pracy baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Elite 8 Active
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Elite 8 Active - True Wireless-Kopfhörer mit Mikrofon - schwarz 100- | 920 zł |
Słuchawki Jabra Elite 8 Active granatowe (100-99160901-99) | 842 zł |
Jabra Elite 8 Active - Navy - Manufacturer Refurbished 100-99160701-ERC | 665 zł |
Jabra Elite 8 Active - Marine Blue | 1 071 zł |
Słuchawki Jabra Elite 8 Active czarne (100-99160900-99) | 889 zł |
Jabra Elite 8 Active - Black - Manufacturer Refurbished 100-99160700-ERC | 665 zł |
Jabra Elite 8 Active - Black | 1 498 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →