Навушники
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS (20797-999-899/KZ)
Відео 17Фото 14 |
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS |
|
Сертифікація Microsoft Teams. Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи (з кейсом), приймач у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 Buds USB-C MS
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS | 1 062 zł |
Jabra Słuchawki bezprzewodowe Evolve2 Buds USB-C MS ATJABVP00000624 | 1 201 zł |
Dokanałowe Jabra Evolve2 Buds MS, Cradle USB-C MS, Link 380 BT Adapter USB | 1 249 zł |
Jabra Słuchawki bezprzewodowe Evolve2 Buds USB-C MS 101771 | 1 269 zł |
Jabra Jabra Evolve2 Buds USB-C MS Bezprzewodowa podkładka ładująca 102441 | 1 340 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →