Навушники
Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS (4993-823-109)
Фото 7 |
Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Evolve 20 MS Mono | 132 zł |
Jabra Evolve 20 Mono MS ATJABVP00000153 | 156 zł |
Mono Jabra Evolve 20 Mono MS SL-JAB-0049 | 141 zł |
Jabra Evolve 20 Mono MS ATJABVP00000153 | 165 zł |
Jabra EVOLVE 20 MS Mono USB Headband, Noise 4993-823-109 | 127 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості навушників Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS:
- Підтримка технології уніфікованих комунікацій
- Evolve 20 Mono MS - модель оптимізована для роботи з Microsoft Teams
- Evolve 20 Mono UC - модель оптимізована для роботи з Unified Communication
РекомендуємоПорівняти в таблиці →