Навушники
Jabra Evolve 20 Mono USB-A UC (4993-829-209)
Фото 7 |
Jabra Evolve 20 Mono USB-A UC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 20 Mono USB-A UC
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Evolve 20 Mono ATJABVP00000165 | 156 zł |
Jabra Evolve 20 Mono 36662 | 156 zł |
Słuchawki z mikrofonem JABRA Przewodowe wtyk | 194 zł |
Jabra EVOLVE 20 UC Mono USB Headband, Noise cancelling 4993-829-209 | 146 zł |
Jabra Evolve 20 UC Mono 4993-829-209 | 211 zł |
Jabra Evolve 20 Mono Headphones Czarny 4993-829-209 | 148 zł |
Додаткові функції і можливості навушників Jabra Evolve 20 Mono USB-A UC:
- Підтримка технології уніфікованих комунікацій
- Evolve 20 Mono MS — модель оптимізована для роботи з Microsoft Lync
РекомендуємоПорівняти в таблиці →